Cena webových stránek

Kvalita má svou cenu ...

Přiznejme si to otevřeně. Každá kvalitní služba má svou hodnotu. A tak si už určitě v duchu kladete otázku: Kolik mě tedy bude stát nový web, tvorba grafiky nebo optimalizace mých stránek? Stanovit dopředu orientační cenu není úplně lehké (z důvodu individuálních požadavků), ale my se o to pokusíme.

Ceník tvorby webových stránek

Cenu za vytvoření nových stránek je možné určit v případě jasného zadání, neboť záleží na mnoha faktorech, které ovlivňují pracnost, která souvisí s náklady na tvorbu webových stránek. Ve Storypress vám vytvoříme jak jednoduchý reprezentativní web s redakčním systémem, tak individuální web na míru přesně dle vašich požadavků.

Cenu webových stránek stanovuje:

  • Rozsah stránek
  • Struktura
  • Unikátní design stránek
  • Množství použitých aplikací
  • Optimalizace
  • Vytvoření či úprava textů apod.
Cena webových stránek

Tvorba webových stránek cena

Pokud mají být webové stránky kvalitní a trendy, zahrnuje jejich tvorba desítky hodin práce v podobě plánování, programování, navrhování grafického designu, psaní textů atd. Jistě vás ale zajímá, co náklady na tvorbu webových stránek představují. My vám to prozradíme prostřednictvím stručného přehledu:

Tvorba webových stránek

cena od
55 900 Kč
bez DPH

Web developer

cena od
2000 Kč/h
bez DPH

Reprezentujte sebe nebo svoji společnost dynamickými internetovými stránkami. Ať se jedná o osobní webové stránky, firemní webové stránky, stránky pro živnostníky či weby na míru atd., každé budou jedinečné, stejně jako vy.

Pro bližší informace a přesnější kalkulaci nás kontaktujte.

Jak si představujete své nové webové stránky?

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení