Cena webových stránek

Kvalita má svou cenu ...

Přiznejme si to otevřeně. Každá kvalitní služba má svou hodnotu. A tak si už určitě v duchu kladete otázku: Kolik mě tedy bude stát nový web, tvorba grafiky nebo optimalizace mých stránek? Stanovit dopředu orientační cenu není úplně lehké (z důvodu individuálních požadavků), ale my se o to pokusíme.

Ceník tvorby webových stránek

Cenu za vytvoření nových stráncek je možné určit v případě jasného zadání, neboť záleží na mnoha faktorech, které ovlivňují pracnost, která souvisí s náklady na tvorbu webových stránek. Ve Storypress vám vytvoříme jak jednoduchý reprezentativní web s redakčním systémem, tak individuální web na míru přesně dle vašich požadavků.

Cenu webových stránek stanovuje:

  • Rozsah stránek
  • Struktura
  • Unikátní design stránek
  • Množství použitých aplikací
  • Optimalizace
  • Vytvoření či úprava textů apod.
Cena webových stránek

Tvorba webových stránek cena

Pokud mají být webové stránky kvalitní a trendy, zahrnuje jejich tvorba desítky hodin práce v podobě plánování, programování, navrhování grafického designu, psaní textů atd. Jistě vás ale zajímá, co náklady na tvorbu webových stránek představují. My vám to prozradíme prostřednictvím stručného přehledu:

Osobní webové stránky

cena od
19 900,-
bez DPH

Webové stránky pro živnostníky

cena od
29 900,-
bez DPH

Firemní webové stránky

cena od
39 900,-
bez DPH

Webové stránky na míru

cena od
49 900,-
bez DPH

Reprezentujte sebe nebo svoji společnost dynamickými internetovými stránkami. Ať se jedná o osobní webové stránky, firemní webové stránky, stránky pro živnostníky či weby na míru atd., každé budou jedinečné, stejně jako vy.

Pro bližší informace a přesnější kalkulaci nás kontaktujte.

Jak si představujete své nové webové stránky?

Vyplňujte prosím pouze pravdivé informace. Snažte se požadavek specifikovat co nejlépe to bude možné, urychlíte tak proces řešení požadavku.

Odpovíme Vám co nejříve to bude možné.

Něco kreativního i užitečného ke čtení