Tvorba webových stránek

Potřebujete více než jen webové stránky. Potřebujete výsledky.

Kvalitní webové stránky jsou základním komunikačním nástrojem pro vaše stávající i budoucí zákazníky. Webové stránky vyžadují kvalitní vizuální prvky, relevantní obsah a snadnou navigaci, je to totiž odraz Vašeho jedinečného podnikání. Ve StoryPressu tvoříme webové stránky s péčí, osvědčenými postupy a nejmodernějšími technologiemi.

Stránky od Storypress jsou jedinečné, unikátní, ale co je nejdůležitější pomáhají Vám dosáhnout vašich obchodních cílů a výsledků.

Proč si vybrat právě nás?

Protože chcete nadčasový design

Vystupte z davu originálním designem, který oslní vaše potencionální zákazníky. Nechtějte šablonové řešení.

Protože hledáte kvalitní řešení

Námi vytvořené webové stránky se správně zobrazují na mobilních zařízeních, jejich kód je validní a snadno se administrují.

Protože chcete web dále rozvíjet

Spuštěním spolupráce nekončí. Navrhujeme vylepšení, monitorujeme výsledky a doporučíme další rozvoj.

Chcete nový web?

Ozvěte se nám, setkáme se a poradíme vám s online prezentací.

  Co o nás říkají klienti?

  Jakub Chalupa

  projektový manažer
  Blcktg s.r.o.

  Storypress s.r.o. opakovaně pověřujeme realizací našich hlavních projektů, protože se můžeme spolehnout, že jim jde především o naplnění našich cílů. Věnují čas pochopení našich záměrů, a následně připraví jasné a konkrétní řešení. Za krátký čas se stali naším stálým a spolehlivým dodavatelem.

  David Lörincz

  Specialista na výkonovou
  reklamu na Facebooku

  Znáte ten případ, kdy kodérovi pošlete grafiku k nakódování a pak se podíváte a zjistíte, že je výsledek úplně jiný. Tak tohle se vám s chlapama ze Storypress nestane. Velmi pečlivě také vyladili zobrazení na mobilu, i když to nebylo součástí zadání.

  Michal Kardaš

  Co-founder at Outboxers
  Innovation Lab

  Storypress mají komunikaci a delivery na úrovni velkého software house. Spolupráce s nimi začala tak, že nám nakódovali web. Po více než roce a několika úspěšných projektech je považujeme za strategické partnery.

  Ceník

  Tvorba kvalitních a trendy webových stránek, zahrnuje desítky hodin práce v podobě plánování, programování, návrhu grafického designu, atd. Jistě Vás ale zajímá, v jakých cenových relacích se tvorba webových stránek pohybuje. Níže naleznete minimální cenu, za jakou je možné web z naší strany vytvořit.

  Pokud nepotřebujete zbrusu nový web, ale pouze úpravy, případně prokonzultovat stávající řešení, nabízíme Vám služby web developera za níže uvedenou hodinovou sazbu.

  Tvorba webových stránek

  cena od
  45 900,-
  bez DPH

  Web developer

  hodinová sazba
  850,-
  bez DPH

  Kontaktujte nás

  Telefon

  Kontakt na obchodní oddělení
  +420 776 63 62 63

  V případě nedostupnosti
  +420 776 85 42 55

  Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.