Web na míru

Web na míru, stejně jako oblek, padne dokonale…

Internetová doba si žádá i perfektní internetovou prezentaci vaší firmy! Je to nejen první krok k vyšším ziskům, ale i k úspěšnému podnikání, o kterém se bude vědět široko daleko… Jak ale vyniknout? Originálními, a hlavně jedinečnými webovými stránkami na míru, které zaujmou potenciální i stávající zákazníky a zároveň předčí konkurenci. Proto vystupte z davu…

Máte na vaše webové stránky opravdu specifické požadavky, ať se jedná o obsahovou či grafickou část, kterým standardní (firemní či osobní) web nestačí? Neomezujte se a neustupujte, nechte si vyrobit web na míru. Profesionální a kvalitní web na zakázku od Storypress je tvořen zcela dle vašich představ, ale zároveň obsahuje i nezbytné náležitosti pro bezchybně fungující web, tj. propracovanou strukturu, vnitřní odkazy, SEO optimalizaci a čtivé texty s potřebným množstvím klíčových slov.

Proč web na míru od Storypress?

Protože máme mnohaletou praxi v tvorbě webových stránek na míru a slibujeme:

  • Profesionální a moderní webové stránky
  • Nadčasové technologie
  • Responzivní design (optimalizace pro mobily, tablety atd.)
  • Snadnou administraci
  • Rychlé dodání
  • Férovou cenu
  • Po-realizační úpravy
Web na míru

Profesionální webové stránky na míru – cena

Jelikož každý web na míru je jiný, originální, jeho tvorba je proto jinak časově náročná, proto vás asi nepřekvapí, že není snadné říci dopředu přesnou cenu. Jsme schopni vám sdělit, dle vašeho zadání, orientační cenu, a to za tvorbu webových stránek na zakázku, které budou po obsahové i technické stránce vždy dokonalé. Více se dozvíte zde.

Pokud chcete sdělit bližší informace, kontaktujte nás.

V případě zájmu se zabýváme i tvorbou e-shopů na míru.

Nebo nám rovnou napište

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení