Webové aplikace na míru

Komplexní řešení bez kompromisu

Webové aplikace mohou sloužit k různým účelům. Přejete si vytvořit webovou aplikaci s uživatelským přistupem k placenému obsahu za měsíční členství, nebo potřebujete interní webovou aplikaci pro firemní účely? Tyto typy aplikací jsou jen malým příkladem toho, k čemu se komplexní webové aplikace na míru tvoří.

Webové aplikace na míru

Jak tvorba probíhá

U webových aplikací na míru je velmi důležitá specifikace. Pokud se před zahájením tvorby projekt správně neanalyzuje, výsledek může být nepoužitelný. Před zahájením je nutné znát odpověď na tyto otázky:

  • K čemu má být webová aplikace určena?
  • Kdo ji bude používat?
  • Bude se dále rozvíjet?
  • Plánujete i mobilní aplikaci?
  • Bude webová aplikace komunikovat s externími službami?
  • Preferujete konkrétní technologie pro vývoj webové aplikace?

Znáte-li odpovědi na tyto otázky, je možné sepsat funkční specifikaci popisující co všechno má webová aplikace umět a následně se můžeme pustit do samotného vývoje.

Cena webové aplikace na míru

Stanovit cenu u komplexního řešení na míru bez konkrétní specifkace je takřka nemožné. U webových aplikací na míru se cena může vyšplhat i k několika stovkám tisíc korun. Říkáte si, co je na tom tak drahého? Je důležité se zamyslet nad tím, co všechno tvorba zahrnuje. Vezmeme-li v potaz analýzu, návrh řešení a samotnou tvorbu, dostaneme se k několika stovkám hodin práce.

Chci webovou aplikaci

Máte v hlavě nápad na rozsáhlejší webou aplikaci a potřebujete jej pomoci zrealizovat? Napište nám pár informací o daném projektu. Rádi vám tvorbu zajistíme.

Vyplňujte prosím pouze pravdivé informace. Snažte se požadavek specifikovat co nejlépe to bude možné, urychlíte tak proces řešení požadavku.

Odpovíme Vám co nejříve to bude možné.

Něco kreativního i užitečného ke čtení