Webové aplikace na míru

Komplexní řešení bez kompromisu

Webové aplikace mohou sloužit k různým účelům. Přejete si vytvořit webovou aplikaci s uživatelským přistupem k placenému obsahu za měsíční členství, nebo potřebujete interní webovou aplikaci pro firemní účely? Tyto typy aplikací jsou jen malým příkladem toho, k čemu se komplexní webové aplikace na míru tvoří.

Webové aplikace na míru

Jak tvorba probíhá

U webových aplikací na míru je velmi důležitá specifikace. Pokud se před zahájením tvorby projekt správně neanalyzuje, výsledek může být nepoužitelný. Před zahájením je nutné znát odpověď na tyto otázky:

  • K čemu má být webová aplikace určena?
  • Kdo ji bude používat?
  • Bude se dále rozvíjet?
  • Plánujete i mobilní aplikaci?
  • Bude webová aplikace komunikovat s externími službami?
  • Preferujete konkrétní technologie pro vývoj webové aplikace?

Znáte-li odpovědi na tyto otázky, je možné sepsat funkční specifikaci popisující co všechno má webová aplikace umět a následně se můžeme pustit do samotného vývoje.

Cena webové aplikace na míru

Stanovit cenu u komplexního řešení na míru bez konkrétní specifkace je takřka nemožné. U webových aplikací na míru se cena může vyšplhat i k několika stovkám tisíc korun. Říkáte si, co je na tom tak drahého? Je důležité se zamyslet nad tím, co všechno tvorba zahrnuje. Vezmeme-li v potaz analýzu, návrh řešení a samotnou tvorbu, dostaneme se k několika stovkám hodin práce.

Chci webovou aplikaci

Máte v hlavě nápad na rozsáhlejší webou aplikaci a potřebujete jej pomoci zrealizovat? Napište nám pár informací o daném projektu. Rádi vám tvorbu zajistíme.

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení