Responzivní web

Přizpůsobí se každému…

 

Doba pokročila a na webové stránky stále častěji přichází návštěvníci a potenciální klienti z mobilních zařízení, tabletů atd. Web, který není na mobilní uživatele připravený, je nepřehledný a pomalu se načítá. Co tedy udělat pro to, aby se jim obsah i vašeho webu zobrazoval tak, jak má? Kontaktujte nás s žádostí o vytvoření responzivního webu.

Co je responzivní web?

Responzivita zaručí, že se stránky přizpůsobí každému displeji, tj. mobilu, tabletu, notebooku, netbooku či jinému zařízení. Responzivní design tak zajistí, že se váš osobní či firemní web pro návštěvníka stane na obsluhu jednoduchý a přehledný (zobrazený obsah i grafika se čtenářům zvětší na odpovídající velikost rozlišení).

Tvorba responzivního webu

Tvorba responzivních webových stránek s sebou přináší velké množství výhod, ale jeho vytvoření je časově náročnější než klasická verze pro stolní počítače čemuž odpovídá i cena responzivního designu. Ovšem díky responzivnímu webdesignu máte na dlouhou dobu jistotu, že ani s příchodem modernějších zařízení nemusíte vytvářet nový web. Storypress díky bohatým zkušenostem nabízí tvorbu responzivních webů, e-shopů nebo přechod na responzivní webdesign.

Jak poznáte, že váš stávající web není responzivní? Udělejte si jednoduchý test. Nedopadlo to dobře? Pak je čas na změnu, s kterou vám rádi pomůžeme.

Hlavní výhody responzivních webů:

  • Vyšší pozice v přirozeném vyhledávání (Google začíná znevýhodňovat weby, které nemají responzivní verzi).
  • Přizpůsobení se všem návštěvníkům i jejich zařízení (neuniknou vám již žádní zákazníci).
  • Náskok před konkurencí.
  • Vyšší výkonnost vašeho webu.
  • Není třeba vytvářet duplicitní obsah.
  • Nadčasové řešení webu (na dlouhou dobu dopředu).

Responzivní vs. neresponzivní web? Rozhodnutí je zcela na vás! Za Storypress můžeme říct, že responzivní webové stránky jsou nezbytnou součástí moderních webových stránek. Proto pokud chcete, aby se vám zobrazovaly i vaše webové stránky stejně ideálně, jako např. tento článek, který je na responzivních stránkách, kontaktujte nás.

Nenechte si ujet vlak

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení