Osobní webové stránky

Prezentujte své on-line „já“ stylově

Většina osobních webových stránek vzniká z potřeby poznamenávat si vlastní zážitky, postřehy či sdílet informace a také komunikovat s lidmi. Na vlastní webové stránce prezentujete svoji osobu, byznys, zájmy, názory, ale také zveřejňujete texty, fotky, videa aj.

Tato on-line propagace vlastní osoby je jakousi vaší vizitkou, kterou uvidí miliony návštěvníků, proto by osobní webová stránka měla být dokonale zpracovaná – to ovšem neznamená, že musí být drahá!

Že zatím takovou osobní webovou prezentaci nemáte, ale už dlouho toužíte si ji vytvořit? Stojíte však na mrtvém bodě a marně přemýšlíte, z jakého konce začít?

Přestaňte se týrat a svěřte své budoucí stránky do profesionálních rukou. V případě, že zvažujete udělat reklamu na svoji osobu prostřednictvím osobního webu, rádi vám ve Storypress pomůžeme.

Tvorba osobního webu

Nabízíme vám rychlé a cenově výhodné vytvoření vaší osobní webové prezentace jakéhokoliv typu – osobní portfolio, svatební, rodinné či sportovní webové stránky atd. Tyto jednoduché webové stránky maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům a přáním, a to zejména v oblasti designu.

Rádi vám poradíme, co by taková osobní webová prezentace měla obsahovat a díky letitým zkušenostem s tvorbou soukromých webových stránek vám navrhneme tipy a triky, jak s webem pracovat a kterak přilákat větší pozornost návštěvníků, a to stále v souladu s vámi samotnými. V případě zájmu vám poskytneme i hosting webu. Ten vám dáme na první rok k novým stránkám zcela zdarma.

Účelné osobní webové stránky

Je toho hodně, co může dobrá osobní webová stránka ovlivnit, a jak jejím prostřednictvím můžete zapůsobit. Proto si ještě před její realizací raději vždy ujasněte:

  • proč si osobní web vůbec vytváříte
  • co chcete, aby o vás vypovídal
  • jaký je cíl vašich osobních stránek
  • zda pomocí webu chcete získávat nové klienty či kontakty, nebo jen informovat, vzdělávat a rozšiřovat povědomí o své osobě
  • ze všech těchto otázek by měly vzejít důležité odpovědi , které potřebujete na svém webu prezentovat

Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.

Storypress vám vytvoří také firemní webové stránky, webové stránky pro živnostníky nebo weby na míru.

Napište nám, co vás pálí

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení