Webové stránky pro živnostníky

Nechte se najít, teď a tady…

Přínos webové prezentace pro úspěch v podnikání živnostníků a OSVČ je obrovský! Potenciální zákazníci, kteří nyní potřebují např. doktora, instalatéra či kadeřníka spustí některý z vyhledávačů a jednoduše hledají… Najdou i vás?

Ať už potřebujete pro vaše podnikání nové webové stránky či si přejete upravit ty stávající, které vám nevyhovují, jedno je jisté, pro každého má Storypress řešení… Víme, jak vytvořit kvalitní, profesionální a cenově dostupný web, který vám bude efektivně pomáhat.

Tvorba moderního webu pro živnostníky

Připravíme vám moderní webovou prezentaci, která má:

  • Jednoduchou administraci (správu a editaci)
  • Osobitý a zároveň responzivní design (optimalizován pro mobily a tablety)
  • Poutavé texty
  • Lepší pozice ve vyhledávání
  • Kontaktní formulář
  • Fotogalerii (včetně referencí)
  • Případně další služby dle vašeho přání…

Samozřejmostí je tvorba od A do Z, po-realizační úprava a technická podpora. Rádi vás také naučíme, jak s internetovými stránkami samostatně pracovat.

Webové stránky pro živnostníky

Cena webových stránek pro živnostníky

Bojíte se ceny? Nemusíte! I webové stránky s nižší finanční náročností mohou být plnohodnotnou prezentací menší firmy a zároveň investicí, která se vám ihned vrátí (ať už v podobě nárůstu nových zakázek či budování jména). Ruku v ruce s tvorbou webu pro doktory či jiné profese jde i optimalizace pro vyhledávače, správné zvolení klíčových slov a jedinečný obsah, díky kterému web osloví mnoho nových zákazníků. To vše vám zajistíme za velmi přijatelnou cenu!

Tvorba webových stránek pro lékaře, chovatele či zedníky, v Praze, Brně či menších městech, nic pro Storypress není problém!

Pokud chcete sdělit bližší informace, kontaktujte nás.

Živnostníkům a drobným podnikatelům, kteří mají na web náročnější požadavky, rádi vytvoříme web na míru.

Co obnáší vlastní stránky?

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení