Tvorba e-shopu na míru

Vytvořte si spolehlivého on-line prodavače

Kvalitní e-shop na míru dokáže plně nahradit prodavače v kamenné prodejně – nabídne, poradí a uspokojí poptávku zákazníků. Máte už takový e-shop nebo o něm uvažujete? Svěřte jeho založení do našich rukou, pomůžeme vám rozběhnout váš prodej, a to efektivním způsobem, tedy e-shopem na zakázku ze Storypressu!

 

Tvorba eshopu, který prodává

Internetový obchod, který se odliší od tisíců dalších, disponuje originálním vzhledem a nadstandardními funkcemi. To je standardní tvorba jednoduchého eshopu, který představuje moderní obchodování na míru od nás. Naše řešení je cenově dostupné a vhodné pro maloobchodní i velkoobchodní prodej.

E-shop na míru nabízí:

  • Individuální grafiku.
  • Strukturu a funkce šité na míru vašeho byznysu.
  • Správnou optimalizaci pro vyhledávače.
  • Responzivní design eshopu.
  • Obsah, který vaše výrobky či služby prodají obratem ruky.
  • Napojení eshopu na účetní software nebo dodavatele.
Tvorba e-shopu na míru

U nás dostanete vždy něco navíc! Po nasazení moderního eshopu vám pomůžeme s případným zlepšením jeho výkonu, a to různými kanály, které bedlivě sledujeme. Tak jsme schopni našim klientům nabídnou to nejefektivnější a trendy řešení, které nyní ve světě on-line obchodování letí. Tvorbu profi eshopu provádíme po firmy sídlící po celé České republice. Pokud máte zájem, rádi vás také seznámíme s nabídkou hostingových služeb.

Pokud chcete sdělit bližší informace, kontaktujte nás.

Nebo nám rovnou napište

Vyplňujte prosím pouze pravdivé informace. Snažte se požadavek specifikovat co nejlépe to bude možné, urychlíte tak proces řešení požadavku.

Odpovíme Vám co nejříve to bude možné.

Něco kreativního i užitečného ke čtení