Tvorba e-shopu na míru

Vytvořte si spolehlivého on-line prodavače

Kvalitní e-shop na míru dokáže plně nahradit prodavače v kamenné prodejně – nabídne, poradí a uspokojí poptávku zákazníků. Máte už takový e-shop nebo o něm uvažujete? Svěřte jeho založení do našich rukou, pomůžeme vám rozběhnout váš prodej, a to efektivním způsobem, tedy e-shopem na zakázku ze Storypressu!

 

Tvorba eshopu, který prodává

Internetový obchod, který se odliší od tisíců dalších, disponuje originálním vzhledem a nadstandardními funkcemi. To je standardní tvorba jednoduchého eshopu, který představuje moderní obchodování na míru od nás. Naše řešení je cenově dostupné a vhodné pro maloobchodní i velkoobchodní prodej.

E-shop na míru nabízí:

  • Individuální grafiku.
  • Strukturu a funkce šité na míru vašeho byznysu.
  • Správnou optimalizaci pro vyhledávače.
  • Responzivní design eshopu.
  • Obsah, který vaše výrobky či služby prodají obratem ruky.
  • Napojení eshopu na účetní software nebo dodavatele.
Tvorba e-shopu na míru

U nás dostanete vždy něco navíc! Po nasazení moderního eshopu vám pomůžeme s případným zlepšením jeho výkonu, a to různými kanály, které bedlivě sledujeme. Tak jsme schopni našim klientům nabídnou to nejefektivnější a trendy řešení, které nyní ve světě on-line obchodování letí. Tvorbu profi eshopu provádíme po firmy sídlící po celé České republice. Pokud máte zájem, rádi vás také seznámíme s nabídkou hostingových služeb.

Pokud chcete sdělit bližší informace, kontaktujte nás.

Nebo nám rovnou napište

Uděláme maximum pro to, abychom Vás kontaktovali zpět do 24 hodin od přijetí Vašeho emailu a dohodli se na dalším postupu.

Něco kreativního i užitečného ke čtení