Fincentrum

Potřebujete vytvořit webovou aplikaci pro interní účely? Inspirujte se webovou aplikací, kterou jsme tvořili pro společnost Blcktg s.r.o., jejíž klientem je společnost Fincentrum a.s.

Aplikace pro finanční poradce

V rámci dlouhodobé spolupráce jsme pro společnost Blacktag vytvořili a nadále rozvíjíme interní webovou aplikaci, která slouží pro tvorbu finančních analýz klientů společnosti Fincentrum a.s..

Webová aplikace nahrazuje původní papírovou finanční analýzu, jejíž vyplnění zabíralo hodně času a také následné uchovávání hotových analýz nebylo ideální. Požadavkem tedy bylo vytvořit jednotný interní systém, kde má poradce po přihlášení možnost vyplnit veškerá klientská data a mít přehled o svých klientech.

Fincentrum
Fincentrum

Postup tvorby

Jelikož veškerá data spravuje externí společnost, nebylo nutné řešit návrh databáze a následnou tvorbu API. Webovou aplikaci jsme vytvořili formou SPA, a to za použití těchto tehcnologií / knihoven:

  • Laravel
  • VueJS
  • Vuex
  • Vue Router
  • Chart.js
  • Lodash

Webová aplikace následně komunikuje s externím API.

Další rozvoj

V rámci dlašího rozvoje jsme implementovali manažerský pohled, který slouží pro zobrazení dat podřízených, včetně statistik týmu apod.. Dále je v plánu implementovat finanční kalkulačky, aby poradce mohl rovnou klientovi spočítat jaké má možnosti při řešení různých finančních situací.

Potřebujete vytvořit webovou aplikaci na míru?

Zaujala Vás výše uvedená reference a plánujete tvorbu webové aplikaci na míru? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi pro Vás webovou aplikaci vytvoříme.

Další reference?

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení

Modrá krev

Postrádáte na webu nějakou funkcionalitu? Potřebujete na webu jakékoliv úpravy od úpravy homepage, po složité funkcionali ...

Pokračuj ve čtení