Příběh brandu

Jste freelancer, veřejně známá osobnost nebo pouze chcete osobní webové stránky? I s tímto Vám můžeme pomoci. Podívejte se, jak jsme tvořili web pro Andreu Schönovou, která se zabývá PR poradenstvím pro malé a střední firmy.

Tvoříme osobní webové stránky

Andrea se na nás obrátila s požadavkem na vytvoření nových osobních webových stránek, jelikož její stávající byly již zastaralé a tudíž nedostačující. Hlavním problémem starého webu byla špatná administrace a také zastaralý design. S Andreou jsme dali dohromady specifikaci a pustili jsme se do práce.

Jak tvorba probíhala

Jelikož Andrea dlouhodobě spolupracuje s jiným grafikem, dodala design nového osobního webu sama. V rámci funkcionality jsme se dohodli na těchto požadavcích:

  • Jednoduchá administrace
  • Blog
  • Obecné podstránky
  • Kontaktní stránka s formulářem
  • Stránka s referencemi

Dodaný design jsme převzali, nakódovali a poté vytvořili šablonu na míru pro CMS WordPress.

Příběh brandu

Spuštění a údržba

I tento web jsme násladně spustili na našem hostingu, kde klientům nabízíme podporu přímo od vývojářů webu, možnost dalšího rozvoje a přátelské jednání. Pokud i Vy zvažujete tvorbu osobních webových stránek, neváhejte se na nás obrátit.

Další reference?

Moře zpráv

Píšete blog, nebo plánujete psát? Pro našeho klienta jsme tvořili blog, který se zabývá různou tématikou a je poměrně ...

Pokračuj ve čtení

Fincentrum

Potřebujete vytvořit webovou aplikaci pro interní účely? Inspirujte se webovou aplikací, kterou jsme tvořili pro společnos ...

Pokračuj ve čtení