Příběh brandu

Jste freelancer, veřejně známá osobnost nebo pouze chcete osobní webové stránky? I s tímto Vám můžeme pomoci. Podívejte se, jak jsme tvořili web pro Andreu Schönovou, která se zabývá PR poradenstvím pro malé a střední firmy.

Tvoříme osobní webové stránky

Andrea se na nás obrátila s požadavkem na vytvoření nových osobních webových stránek, jelikož její stávající byly již zastaralé a tudíž nedostačující. Hlavním problémem starého webu byla špatná administrace a také zastaralý design. S Andreou jsme dali dohromady specifikaci a pustili jsme se do práce.

Jak tvorba probíhala

Jelikož Andrea dlouhodobě spolupracuje s jiným grafikem, dodala design nového osobního webu sama. V rámci funkcionality jsme se dohodli na těchto požadavcích:

  • Jednoduchá administrace
  • Blog
  • Obecné podstránky
  • Kontaktní stránka s formulářem
  • Stránka s referencemi

Dodaný design jsme převzali, nakódovali a poté vytvořili šablonu na míru pro CMS WordPress.

Příběh brandu

Spuštění a údržba

I tento web jsme násladně spustili na našem hostingu, kde klientům nabízíme podporu přímo od vývojářů webu, možnost dalšího rozvoje a přátelské jednání. Pokud i Vy zvažujete tvorbu osobních webových stránek, neváhejte se na nás obrátit.

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení