Příběh brandu

Jste freelancer, veřejně známá osobnost nebo pouze chcete osobní webové stránky? I s tímto Vám můžeme pomoci. Podívejte se, jak jsme tvořili web pro Andreu Schönovou, která se zabývá PR poradenstvím pro malé a střední firmy.

Tvoříme osobní webové stránky

Andrea se na nás obrátila s požadavkem na vytvoření nových osobních webových stránek, jelikož její stávající byly již zastaralé a tudíž nedostačující. Hlavním problémem starého webu byla špatná administrace a také zastaralý design. S Andreou jsme dali dohromady specifikaci a pustili jsme se do práce.

Jak tvorba probíhala

Jelikož Andrea dlouhodobě spolupracuje s jiným grafikem, dodala design nového osobního webu sama. V rámci funkcionality jsme se dohodli na těchto požadavcích:

  • Jednoduchá administrace
  • Blog
  • Obecné podstránky
  • Kontaktní stránka s formulářem
  • Stránka s referencemi

Dodaný design jsme převzali, nakódovali a poté vytvořili šablonu na míru pro CMS WordPress.

Příběh brandu

Spuštění a údržba

I tento web jsme násladně spustili na našem hostingu, kde klientům nabízíme podporu přímo od vývojářů webu, možnost dalšího rozvoje a přátelské jednání. Pokud i Vy zvažujete tvorbu osobních webových stránek, neváhejte se na nás obrátit.

Další reference?

Fincentrum

Potřebujete vytvořit webovou aplikaci pro interní účely? Inspirujte se webovou aplikací, kterou jsme tvořili pro společnos ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení