Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignovat? V tom případě pokračujte ve čtení. Dozvíte se, jak probíhá dlouhodobá spolupráce s firmou Můj dovoz.

Jak to všechno začalo?

Pan Janíček (majitel firmy Můj Dovoz) za námi přišel zhruba před 4 lety s poptávkou na tvorbu webových stránek pro účely propagace firmy. Firma byla teprve ve fázi plánování, bylo tedy nutné probrat s panem Janíčkem možnosti a následně se pustit do realizace. Vytvořili jsme webovou prezentaci, která splňovala požadavky pana Janíčka, jelikož jsme však měli i my poměrně málo zkušeností s tvorbou, nebylo toto řešení postupem času pro nás vhodné (ne že by si pan Janíček stěžoval).

V rámci péče o klienta a zajištění dlouhodové spolupráce jsme se cca po 2 letech domluvili na tvorbě webu nového. Tento web následně sloužil opět bez problémů.

Další 2 roky utekly

Další dva roky od tvorby webu utekly a jelikož pan Janíček vnímá trendy v oblasti webdesignu, obrátil se na nás opět s poptávkou redesignu webu. Na obrázku vpravo je možné vidět web před redesignem.

Můj dovoz

Jaké byly požadavky?

Pan Janíček požadoval moderní redesign, zachování veškeré funkcionality, validní kód a hlavně web, který se bude rychle načítat. Požadavek rychlosti načítání bych rád vyzdvihnul, jelikož ne každý klient si uvědomuje, jaký vliv má rychlost načítání webu.

Je obecně známo, že web který se načítá déle jak 3 vteřiny opouští ihned více jak 70% návětěvníků.

Jak realizace dopadla?

V rámci redesignu jsme kompletně sjednotili prvky webu, aby web na návštěvníka působil čistě,  jednotně, uceleně a hlavně přehledně. Přepsali jsme komplětně celou administraci, pro zjednodušení správy webu a hlavně jsme si pohráli s optimalizací zdrojů, které web pro svůj provoz potřebuje.

Optimalizace zahrnovala minifikaci všech obrázků (i dodatečně nahrávaných ze strany klienta), nasazení redis cache, optimalizace dle google insights, minifikaci javascriptu a stylů, včetně redukce počtu zdrojových souborů.

Výsledkem je web, který se načítá pod 1 vtěřinu.

Můj dovoz

Závěrem

Věříme, že web bude panu Janíčkovi dalších pár let plně sloužit tak, jak očekával. V rámci dlouhodobé spolupráce jsme panu Janíčkovi k dispozici, pokud by se web kdykoliv rozhodl rozšířit, či jakkoliv upravit.

Co na spolupráci říká pan Janíček je možné nalézt níže.

Spolupráci se společností Storypress jsme zahájili někdy před 4 lety, kdy náš první web od jiné konkurenční firmy vypadal asi tak, jako bych ho udělal já sám, tudíž hrozně. Ve Storypressu mě jako normálnímu člověku vysvětlili, co se dá všechno zrealizovat, jak můžu mít náš web poskládaný a kolik mě to asi bude stát. Poslední verze našeho webu mě ujistila, že jsme v dobrých rukách a nemám důvod hledat jinou rádoby IT firmu, která ze mě bude tahat jen peníze. Tady se s klukama domluvím a vše je tak, jak bylo domluveno, což v obchodě musí fungovat a sám to tak mám rád. Něco se domluví, tak to platí...a tečka. Dokonce dodržují i termíny plus mínus v rámci mezí. Předešlá firma? Měsíc žádná doba.... a ještě se divili, co řeším. Takže za mujdovoz.cz je Storypress jasná volba pro lidi, kteří chtějí web od někoho kdo ví co dělá, poradí a udělá to všechno za rozumnou dobu i cenu.

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Modrá krev

Postrádáte na webu nějakou funkcionalitu? Potřebujete na webu jakékoliv úpravy od úpravy homepage, po složité funkcionali ...

Pokračuj ve čtení