Je vaše podnikání unikátní? Prezentujte ho webem na míru!

William Rayo

Známe to všichni, pořídíme si novou věc, cítíme se skvěle, ale najednou totéž vidíme u někoho jiného a naše nadšení rázem opadá. Najednou už si nepřipadáme výjimeční. A takhle je to se vším – webovými stránkami nevyjímaje. Prohlížíme-li si weby podobně sestavené, tedy užívající stejnou šablonu, vytrácí se jejich unikátnost. Používáme-li jednu z běžně dostupných šablon, stává se naše webová stránka pro uživatele fádní, nezajímavá, jednou z mnoha a potenciální zákazníci od nás odcházejí.

Jak předcházet úbytku potenciálních zákazníků? Originálním webem!

Vytvářet hodnotný obsah je jedna věc. Kvalitně jej prezentovat druhá, avšak neméně zásadní. Milisekundy rozhodují o tom, zda návštěvník na našich webových stránkách zůstane. Nabízí se otázka: Je náš web dostatečně zajímavý?

Naši zákazníci se stávají čím dál tím víc náročnějšími. Můžeme mít sebelepší podnikatelský záměr, ale bez vhodné prezentace online jsme nahraní. Naštěstí dnešní doba nabízí různé možnosti. Jednou ze základních je sestavení webových stránek na míru.

Redakční systém WordPress sice nabízí volně dostupné i placené šablony, avšak každá z nich ztrácí svou jedinečnost právě tím, že je může používat více uživatelů. Chceme-li být originální a zaujmout, můžeme si pomoci v celku jednoduše webovými stránkami sestavenými na míru. Jedinečnost však není jedinou výhodou, která se s webem na míru pojí.

Webové stránky na míru šetří čas i peníze

Postavíme-li si webové stránky na běžně dostupné šabloně, budeme se potýkat s nepříjemnostmi, kterým se díky šabloně na míru vyhneme. Jaké výhody, kromě již zmíněné unikátnosti, nám web na míru přinese?

Získáme čas na víc

U běžně dostupných šablon musíme vynaložit značné množství času, než zjistíme, jak daná šablona funguje a jak naše webové stránky budou s jejím použitím vypadat. U WordPressu často zjistíme, že je zapotřebí naučit se pracovat také s pluginy, widgety, formuláři, aj. Najednou se se správou webových stránek pojí i nutnost neustálého vzdělávání se, což nás často stojí nejen čas, ale i peníze. Zkoušení a dolaďování detailů nás v konečném důsledku stojí nemalé úsilí. Nakonec web nevypadá až tak, jak bychom si původně představovali. To se nám s šablonou na míru stát nemůže.

Ušetříme peníze

Web z rukou profesionálů je skvělou investicí. Nejen, že naše webové stránky budou konečně vypadat tak, jak si přejeme. Ale získáme unikátní komunikační nástroj pro své současné i potenciální zákazníky. Snadná navigace, kvalitní obsah, správné vizuální prvky, to vše přispívá k tomu, aby návštěvník na našem webu zůstal. Kvalitní prezentace online je základem pro podnikání. Odměnou nám bude nejeden spokojený zákazník.

Je vaše podnikání unikátní? Prezentujte ho webem na míru!

Profesionálně vytvořený web na míru podporuje naši značku

V podnikání je velmi důležité, jak se prezentujeme. Ať už online nebo offline. Každou svou činností budujeme naši značku. Chceme-li být v podnikání úspěšní, investice do webu na míru je tou nejmenší a zároveň nejlepší volbou, kterou můžeme udělat.

Sdělte nám Váš názor

Něco kreativního i užitečného ke čtení