Grafika webu není pro Vás, ale pro Vašeho klienta

William Rayo

Věřím tomu, že většina z Vás už někdy přemýšlela nad vytvořením vlastní webové stránky, která by Vás reprezentovala a díky níž byste mohli něco dokázat ve svém životě. Kdo ví, třeba jste uvažovali o tvorbě vlastního eshopu, webovkách Vámi založené firmy, nebo jste obyčejný kluk/holka, který by si rád založil vlastní blog a s ním dobyl svět internetu. K tomu, abyste ale svou cestu za úspěchem na netu (a mimo něj) započali, je nutný jeden důležitý krok – založit si pěkné webovky!

Vzhled webových stránek
(ať už e-shopu či blogu) je jeden z nejdůležitějších prvků!

Jedná se totiž o vizitku Vás, Vaší firmy a hlavně koho musí v prvé řadě zaujmout, je potencionální klient.

Pokud je stránka nepěkná, nemusí se ni Váš potencionální návštěvník už nikdy vrátit. Docela vysoká daň za to, že „odfláknete“ vzhled svého webu, že?

Samozřejmě, že to něco bude stát (pokud to s působením na internetu myslíte vážně, tak se tomu časem stejně nevyhnete), ale výsledkem je skvělý pocit, že máte SVŮJ vlastní web, který se Vašim návštěvníkům líbí!

Grafika webu není pro Vás, ale pro Vašeho klienta

Tento vzhled a grafika není totiž tak úplně dělaný pro Vás, ale hlavně pro Vaše klienty. Právě ty totiž potřebujete, aby se o Vás dozvěděli (ideálně v co nejlepším světle, nemám pravdu?) a rádi se vraceli k Vašim webovkám. Jenže jak na to? Věřit designerům, kteří tvoří webové stránky. Ehm…raději to řeknu ještě jednou a důrazně:Věřit jim, co Vám doporučují! Oni nejlépe ví, kde jaký text má být uveden, stejně jako kde nastavit jaký obrázek. Nebudu lhát, tito lidé dobře vědí, jak oslovit potencionálního klienta. Přeci jen jsou na to kompetentní a mají spoustu zkušeností.

Pokud designérům budete skutečně věřit, bude Vám výsledkem krásná a plně fungující webová stránka, která Vás (nebo Vaši firmu) bude skvěle reprezentovat.

 

A co říci závěrem?

Pokud máte nějaký sen, který si můžete splnit i díky své vlastní internetové stránce, tak do toho jděte! Seberte odvahu, důvěřujte lidem, kteří Vám mohou pomoci ke skvělému vzhledu a vydejte se na cestu za úspěchem! Jen chci připomenout hlavní myšlenku tohoto článku:

„Nezapomeňte, že grafika webu není jenom pro Vás, ale hlavně pro Vaše klienty!“

 

Držíme Vám palce! 🙂

Sdělte nám Váš názor

Něco kreativního i užitečného ke čtení