Tieto Nerds

Potřebujete nakódovat landing page dle Vámi dodaného designu, ať už staticky, nebo dynamicky (například napojenou na Wordpress)? Podívejte se jak jsme si poradili s kódováním webu pro projekt Tieto Nerds.

Tieto Nerds

Jaké bylo zadání?

Projekt Tieto Nerds je určen pro podporu podnikání, která probíhá ve spolupráci se zkušenými inovátory, nerdy a podnikateli. V průběhu programu účastník získá zpětnou vazbu a užitečné rady, které mohou být velmi cené při rozjezdu vlastního podnikání.

Tento projekt jsme začali realizovat na základě poptávky ze strany Davida Lörincze, který poptával nakódování statické landing page s jedním kontaktním formulářem. Grafika, která byla na webu použita, byla dodána při zadání.

Jelikož ani tento typ zakázek není pro nás žádný problém, dotáhli jsme specifikaci, domluvili se na termínech, ceně a pustili jsme se do toho.

Jak realizace dopadla?

Web byl připraven k předání během pár dní, jelikož se nejednalo o nic složitého. Po předání klientovi k revizi jsme provedli drobné korekce, které vzešli z klientovi zpětné vazby a web bylo možné spustit.

Aktuálně web běží již druhým rokem bez jakýcholiv problémů.

Tieto Nerds

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení