Stromont

V dnešní době se většina řemeslníků od online technologií distancuje a nové zakázky získávájí především na základě doporučení. V rámci této spolupráce jsme spolupracovali s firmou Stromont s.r.o., která se vydala jinou cestou. Jednatel firmy pan Jarolím, si přál mít moderní web, který bude obshovat informace pro potencionální zákazníky.

Tato spoluráce nebyla však standardní. Pan Jarolím měl špatné zkušenosti s webovými agenturami a aktuálně řešil s pomocí advokátky spor s jednou nejmenovanou webovou agenturou. Panu Jarolímovi jsme nabídli poradenkou pomoc při řešení zmíněného sporu a následně jsme dokončení webu zajistili z naší strany.

Stromont

Jak spolupráce probíhala?

Po dořešení sporu s nejmenovanou webovou agenturou byly dodány podklady ve statické podobě (HTML/CSS). Tyto podklady byly však nedostačující a velká část se musela přepsat.

S panem Jarolímem jsme se dohodli, že web napojíme na CMS WordPress, aby si mohl jednoduše administrovat obsah.

Jak tvorba dopadla?

Pan Jarolím byl s výsedkem spokojen. Dohodli jsme se, že web budeme postupně rozvíjet, a to například přidáním nezávazné kalkulace nové střechy.

Co na tvorbu říká pan Jarolím je možné nalézt níže

Stromont
Chci touto cestou upřímně poděkovat společnosti StoryPress, jmenovitě p. Putnovi za velmi vstřícný a přátelský přístup při řešení tvorby nového webu. P. Putna nám poskytl odbornou pomoc při řešení právního sporu s mediální agenturou, a to zcela nezištně. Proto jsem poté neváhal a pro dokončení rozpracovaného a nefunkčního webu se rozhodl použít jeho služeb. Výsledkem bylo velmi rychlé a precizní dokončení a nasazení webu do ostrého provozu přesně podle dohody a k naší plné spokojenosti. Díky výše uvedeným zkušenostem mohu relevantně posoudit naprosto rozdílný přístup jednotlivých firem a o to více ocenit práci a přátelský a profesionální přístup firmy StoryPress. Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů!

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení