Profinaut

Vytváříte mobilní aplikaci a potřebujete vytvořit landing page? Se stejným požadavkem se na nás obrátil Adam Hazdra ze společnosti LMC s.r.o., který požadoval landing page obsahující informace o nové mobilní aplikaci, která sdružuje spolehlivé profesionály v různých oblastech.

Jaké byly požadavky?

S Adamem jsme se dostali do kontaktu na základě poptávky, umístěné na tehdejším portále EasyTask. Adam poptával expresní nakódování landing page, dle dodaného grafického designu a následné napojení na CMS WordPress.

 

Profinaut

Výsledek naší práce?

Landing page jsme nakódovali a napojili na WordPress tak, jak bylo zadáno. Tímto však naše spolupráce neskončila a pokračovali jsme následně dalšími úpravami.

Adam se po nějaké době na nás opět obrátil s požadavkem na redesign (opět dle dodaného designu), kde přibylo video, vícejazyčnost webu, napojení na API poskytující aktuální počty profesionálů v jednotlivých kategoriích apod.

Jak hodnotí spolupráci Adam Hazdra, je možné nalézt níže.

 

Spolupráce na nakódování landing page byla vynikající! Pan Putna od počátku skvěle komunikoval, zakázku doručil na čas a ve velmi dobré kvalitě, kterou můžete posoudit na adrese profinaut.com

Další reference?

Moře zpráv

Píšete blog, nebo plánujete psát? Pro našeho klienta jsme tvořili blog, který se zabývá různou tématikou a je poměrně ...

Pokračuj ve čtení