Modrá krev

Postrádáte na webu nějakou funkcionalitu? Potřebujete na webu jakékoliv úpravy od úpravy homepage, po složité funkcionality na míru? S podobným požadavkem se na nás obrátil David Lörincz, přední český specialista na výkonostní reklamu na Facebooku.

Napojení FAPI

David se na nás v prvé řadě obrátil s napojením platebního procesu pomocí FAPI, což je služba, která umožňuje vložení prodejního formuláře na web. Tento formulář je rovnou napojen na platební brány, není tedy nutné implementovat napojení platební brány na míru.

Jelikož Davidovi však nevyhovovaly možnosti, které formulář od FAPI nabízel, vznesl požadavek na vytvoření formuláře na míru, který se individuálně na FAPI napojí.

Vytvořili jsme tedy formulář na míru, který jsme napojili dle dokumentace FAPI, aby byla zachována funkčnost.

Modrá krev
Modrá krev

Rozšíření webu o blog

Dalším požadavkem, se kterým se na nás postupem času David obrátil, bylo rozšíření aktuálního webu o blog, který bude obsahovat dvě kategorie, a to Blog a Podcasty.

Blog jsme nakódovali dle designu, který dodal David od svého grafika. Speciálním požadavkem byl efekt, který je možné vidět po najetí kurzorem myši na nějaký z článků zde.

Redesign úvodní stránky

Prozatím poslední prací, kterou jsem pro Davida vykonali, byla kompletní úprava úvodní stránky webu. Úprava měla být provedena dle nově vytvořeného designu, kterou David opět dodal od svého grafika.

Jak hodnotí spolupráci David Lörincz, je možné nalézt níže.

Znáte ten případ, kdy kodérovi pošlete grafiku k nakódování a pak se podíváte a zjistíte, že je výsledek úplně jiný. Tak tohle se vám s chlapama ze Storypress nestane. Velmi pečlivě také vyladili zobrazení na mobilu, i když to nebylo součástí zadání.

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení