Moře zpráv

Píšete blog, nebo plánujete psát? Pro našeho klienta jsme tvořili blog, který se zabývá různou tématikou a je poměrně rozsáhlý. Podívejte se, jak jsme se s tvorbou poprali a třeba se i nechte inspirovat.

Zahájení spolupráce

Na osobní schůzce jsme s klientem prokonzultovali veškeré požadavky, ke kterým jsme přidali naše doporučení. Následoval návrh webových stránek a následná implementace. Jelikož klient již blog měl, bylo nutné počítat s převedením obsahu do nové verze blogu, kontrolou kompatibility a zajištění stávajících URL odkazů. Samozřejmostí byl responzivní design webu.

Požadavky klienta

Klient si přál blog vytvořit tak, aby byla možná registrace návštěvníků, kteří následně mohou přidávat články do předdefinovaných kategorií. Přidávání článků musí vyžadovat kontrolu na nepovolené výrazy a články také musí podléhat schvalování.

Dalším požadavkem bylo správné vložení reklam AdSence. Reklamy jsme vložili tak, aby byly co nejméně rušivé, a zárověň aby byl zajištěn dostatečný konverzní poměr.

Moře zpráv

Spuštění a následná správa

Po odladění nově vytvořeného blogu jsme klientův web spustili na našem hostingu, který nabízíme každému klientovi na rok zdarma. Po spuštění nadále blog klienta rozšiřujeme o nové funkce, dle konkrétních požadavků klienta. Jako příklad je možné uvést hodnocení jednotlivých autorů článků, nebo dodatečné vložení reklamních bloků.

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení