BudIQ

Informační portál pro makléřskou část realitní kanceláře? I to pro nás není problém. Cílem této spolupráce bylo vytvořit jednotné místo pro veškeré informace, které makléře realitní kanceláře Reality IQ může zajímat. Povedlo se nám to?

V rámci spolupráce se společností Reality IQ, jsme komunikovali s Andreou Schövonou, která měla v realitní kanceláři na starosti marketing. S Andreou jsme dali dohromady veškerou specifikaci, domluvili jsme se na termínu jednotlivých fází projektu a pustili jsme se do realizace.

BudIQ

Specifikace slovy zadavatele?

V realitní kanceláři Reality IQ jsme externě poptali Story Press a Pavla Putnu na vytvoření www stránky pro makléře, web budiq.

Doména byla volná a zaregistrovaná a naše přání bylo obsadit ji týmově laděným obsahem, dokumentujícím dění v RK očima makléřů. Administrativní prostředí mělo být uživatelsky přívětivé a intuitivní pro vlastní správu. Důraz jsme kladli na možnost vkládat na www videa a obrázky s co nejnižším zásahem před prací v adminu.

Speciální požadavky pak byly na zamykatelnost soukromých sekcí:

  • po jednotlivých příspěvcích
  • celé kategorie

Chtěli jsme také www napojit na direct mailing pro odběr aktualit.

Zvláštní úpravy si vyžádala pak podstránka kariéra, kde bylo třeba selektovat jednotlivé nabídky práce dle zaměření / regionu.

Práce byla velmi rychlá a dílčí nápady, na které jsme coby zadavatelé přicházeli, byly vždy implementovány velmi pružně.  Plusem www je grafika na míru a funkční admin, který se hravě ovládá. Přívětivý byl také rozpočet na veškeré práce

Co na výsledek říká Andrea, je možné nalézt níže.

BudIQ
Spoluprací se StoryPress jsme byli jednoduše nadšeni. Můžeme proto celý tým vřele doporučit.

Další reference?

LoveMalta

V rámci projektu Lovemalta jsme tvořili webovou prezentaci, propagující služby v oblasti marketingu na sociálních sítích. ...

Pokračuj ve čtení

Můj dovoz

Hledáte dlouhodobou spolupráci? Hledáte firmu která Vám bude k dispozici i když se po pár letech rozhodnete web redesignova ...

Pokračuj ve čtení